Komisja Socjalna ZSB w Pile

Skład komisji:

Karina Mazurek – przewodniczący

Małgorzata Pawlak

Adela Pierzyńska

Agata Skórzyńska-Palacz

Sylwia Jędrzejczyk

 

Adres e-mail: ks.zsbpila@gmail.com

 

AKTUALNOŚCI:

Oświadczenie o sytuacji życiowej, rodzinnej i materialnej

Wniosek o świadczenie socjalne – DRUK

 

KOMUNIKAT

Komisja Socjalna  informuje, że planuje zorganizowany wyjazd na Polską Noc Kabaretową 2022 w Poznaniu – w dniu 05.03.2022 (sobota) godz. 16.00.

Prosimy osoby zainteresowane o zgłaszanie chęci uczestnictwa poprzez wpisanie się na listę dostępną w Księgowości Szkoły (P-6) lub telefonicznie pod numerem 67-215-64-30 wew. 35 – w terminie do 30.11.2021 r.

Rezerwacji biletów można dokonywać również dla członków rodziny. Jednakże z uwagi na fakt, że liczba miejsc jest ograniczona,  w pierwszej kolejności świadczenia zostaną przyznane pracownikom i emerytom, a następnie wolne miejsca zostaną rozdysponowane na pozostałe chętne osoby.

Transport zostanie zorganizowany. Cena samego biletu wynosi 170 zł. Odpłatność pracownika zostanie podana w terminie późniejszym po zamknięciu listy chętnych i ustaleniu kosztów przejazdu.

 

Print Friendly, PDF & Email