Komisja Socjalna ZSB w Pile

 

Skład komisji:

Arkadiusz Jeż – przewodniczący

Alicja Korbeń

Magdalena Mączyńska

Barbara Łochowicz

Sylwia Jędrzejczyk

Adres e-mail: ks.zsbpila@gmail.com

AKTUALNOŚCI:

Oświadczenie o sytuacji życiowej, rodzinnej i materialnej

Wniosek o świadczenie socjalne – DRUK

 
KOMISJA SOCJALNA PROPONUJE…

Wycieczka

Komisja Socjalna informuję, że organizowana jest 3-dniowa wycieczka krajoznawcza w rejon Świeradowa Zdroju.

Termin realizacji wycieczki to: 26 – 28 sierpnia 2023

Orientacyjny koszt wycieczki wynosi około 1200 zł (w tym przejazd, noclegi, wyżywienie, bilety wstępu) Dokładny koszt wycieczki zostanie określony po zamknięciu listy i dokonaniu ewentualnych korekt w programie

Dla uczestników uprawnionych do korzystania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych przewiduje się dofinansowanie, którego dokładna wysokość zostanie określona po zamknięciu listy uczestników.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłaszanie chęci wyjazdu osobiście poprzez wpisanie się na listę uczestników wycieczki, dostępnej w kadrach szkoły (pok. P-5) w terminie do 11 kwietnia 2023 r.

Program wycieczki:

Świeradów Zdrój

  • dzień – Zbiórka w umówionym miejscu. Wyjazd na wycieczkę o uzgodnionej godzinie. Przyjazd do Jeleniej Góry i zwiedzanie Muzeum Karkonoskiego, następnie spacer z przewodnikiem i zwiedzanie zabytkowej części miasta. Obiad

Pojedziemy do Piechowic i zwiedzimy Hutę Kryształów, czas na zakupy w sklepie zakładowym.

Dalej udamy do Szklarskiej Poręby, czas do własnej dyspozycji.

Przyjazd do miejsca zakwaterowania w Świeradowie Zdrój na kolację, czas do własnej dyspozycji, odpoczynek i nocleg.

  • dzień – Śniadanie, spacer z przewodnikiem po Świeradowie Zdrój połączony ze zwiedzaniem.

Wjazd i zjazd koleją gondolową na najwyższy szczyt Świeradowa – spacer z przewodnikiem.

Następnie wieża widokowa, ścieżka w chmurach SKY WALK.

Powrót do obiektu, przerwa na obiad.

Następnie pojedziemy na zwiedzanie Geoparku, a tam przejdziemy trasą turystyczną w dawnej Sztolni kopalni rud cynku i kobaltu. Powrót do centrum Świeradowa, czas na zakupy. Wieczorem zabawa taneczna przy kolacji z muzyką na żywo.

  • dzień – Śniadanie, wykwaterowanie. Wyjazd na zwiedzanie jednego z najpiękniejszych zamków w Polsce – Zamku Czocha. Dalej udamy się na zaporę wodną Leśniańską, a następnie do miasta Leśna, gdzie w rynku znajduje się zabytkowy ratusz i prześliczne kamieniczki z XVII wieku. Przerwa na obiad i wyjazd w drogę powrotną do Piły. Przyjazd ok. Godz. 22.00 i zakończenie wycieczki.

 

Komunikat

Komisja Socjalna proponuje organizację wycieczki autokarowej, jednodniowej do Szczecina z udziałem w Operze Na Zamku pt. „Carmen”.

Wyjazd planowany jest na dzień 26.11.2022 około godziny 12.00. Przejazd do Szczecina około trzech godzin. Czas wolny w okolicy Wałów Chrobrego do godziny 18.00 (obiad we własnym zakresie)

Opera wystawiana jest o godzinie 19.00. Planowany wyjazd ze Szczecina około 22.00. Przyjazd do Piły około 01.00
Szczegółowe informacje w sprawie wyjazdu można uzyskać pod nr tel. 67 215 64 40, pod którym można również dokonywać zapisów w terminie do 14 października 2022 r.

Decyzja o realizacji wyjazdu zależna będzie od ilości zadeklarowanych chętnych.”

KOMUNUKAT

Komisja socjalna proponuje dofinasowanie zakupu biletów do kina Helios. Bilety będą umożliwiać skorzystanie z oferty repertuarowej kina przez 6 miesięcy od daty zakupu. Bilety nie będą obowiązywać na pokazy specjalne, poza repertuarem. Zainteresowani zakupem biletów z dofinansowaniem funduszu socjalnego mogą zwrócić się o dwa bilety. Zapisu dokonać można na listach w pokoju nauczycielskim lub dziale kadr, bądź telefonicznie pod nr tel. 67 215 6440.
Zapisy przyjmowane są do piątku do godz. 12.30

KOMUNIKAT

Komisja Socjalna  w dniu 24 września 2022 r. (sobota) organizuje imprezę integracyjną dla pracowników szkoły i byłych pracowników

Impreza odbędzie się w Gospodarstwie Agroturystycznym „Stodoła” w Stobnie,w godz. 13.00-20.00

Wszystkich chętnych prosimy o  wpisywanie się na listę do dnia 20 września 2022 r.

W związku z dofinansowaniem spotkania z ZFŚS prosimy także o składanie wniosków o świadczenie (wnioski do pobrania w księgowości szkoły lub na stronie szkoły w zakładce „szkoła- dla pracowników ZSB – komisja socjalna”).

Podczas imprezy przewidziany jest obiad, ciasto+kawa, napoje, dania z grilla

 Dojazd  i powrót we własnym zakresie.

Szczegółowe informacje dotyczące imprezy udzielane są pod nr tel. 67 215 64 40

KOMUNIKAT

Komisja Socjalna  informuje, że planuje zorganizowany wyjazd na Polską Noc Kabaretową 2022 w Poznaniu – w dniu 05.03.2022 (sobota) godz. 16.00.

Prosimy osoby zainteresowane o zgłaszanie chęci uczestnictwa poprzez wpisanie się na listę dostępną w Księgowości Szkoły (P-6) lub telefonicznie pod numerem 67-215-64-30 wew. 35 – w terminie do 30.11.2021 r.

Rezerwacji biletów można dokonywać również dla członków rodziny. Jednakże z uwagi na fakt, że liczba miejsc jest ograniczona,  w pierwszej kolejności świadczenia zostaną przyznane pracownikom i emerytom, a następnie wolne miejsca zostaną rozdysponowane na pozostałe chętne osoby.

Transport zostanie zorganizowany. Cena samego biletu wynosi 170 zł. Odpłatność pracownika zostanie podana w terminie późniejszym po zamknięciu listy chętnych i ustaleniu kosztów przejazdu.

Skip to content