Grono pedagogiczne

Dyrektor szkoły

  • Arkadiusz Jeż

Wicedyrektorzy

  • Joanna Kolanowska
  • Magdalena Karbowiak

Specjalista ds. kształcenia zawodowego

  • Anna Winkler

Pedagog szkolny

  • Małgorzata Kurowska

Język polski

  • Izabella Bartol
  • Małgorzata Dobrańska
  • Magdalena Karbowiak
  • Katarzyna Knap
  • Wioletta Wdowiak

Matematyka

  • Wiesława Dubownik
  • Karina Mazurek
  • Magdalena Molak
  • Anna Wiza

Historia
Historia i społeczeństwo

  • Lucyna Sawczak
  • Joanna Masianis
  • Agata Skórzyńska-Palacz

Wiedza o społeczeństwie

  • Lucyna Sawczak

Plastyka

  • Karolina Kujawa-Adamska
  • Adrianna Megger

Geografia

  • Alicja Korbeń

Biologia i WDŻ

  • Adela Pierzyńska

Chemia

  • Karina Mazurek

Fizyka

  • Aldona Olechnowicz-Olejnik

Język angielski

  • Paweł Erdman
  • Adam Kłosowski
  • Magdalena Mączyńska
  • Magdalena Ślawska
  • Katarzyna Wiśniewska

Język niemiecki

  • Alina Alichniewicz
  • Adam Kłosowski
  • Jagoda Kowalska

Edukacja dla bezpieczeństwa

  • Mariusz Wesołowski

Wychowanie fizyczne

  • Magdalena Bachmatiuk
  • Iwona Jańczak
  • Arkadiusz Jeż
  • Marcin Waszak
  • Kacper Wegera
  • Michał Węgrzyn

Informatyka

  • Krzysztof Kozłowski

Religia

  • Joanna Janiszewska
  • Łukasz Pszczoła

Podstawy przedsiębiorczości

  • Alicja Korbeń

Działalność gospodarcza

  • Monika Kurzajczyk

Przedmioty zawodowe – budowlane

  • Barbara Gabler
  • Andrzej Gościniak
  • Piotr Grochowski
  • Edmund Karpiński
  • Joanna Kolanowska
  • Bartłomiej Kropiński
  • Katarzyna Nurska
  • Ryszard Skobel
  • Małgorzata Świerczyńska
  • Anna Winkler

Przedmioty zawodowe – geodezja

  • Eliza Birecka
  • Danuta Paszkowska
  • Krzysztof Pawlak
  • Natalia Szablewska

Przedmioty zawodowe – elektryczne

  • Stanisław Ciołek
  • Artur Pikulik
  • Ewa Piotrowska
  • Leszek Soboń
  • Łukasz Szweda
  • Andrzej Włodkowski
  • Emilia Wolska

Przedmioty zawodowe – architektura krajobrazu

  • Pavol Antonič
  • Jolanta Gil
  • Katarzyna Góra
  • Sylwia Kubińska
  • Anna Winkler

Przedmioty zawodowe – renowacja elementów architektury

  • Barbara Gabler
  • Joanna Haracewiat-Łosoś
  • Joanna Kolanowska
  • Karolina Kujawa-Adamska
  • Marcin Leśniewicz
  • Adrianna Megger
  • Justyna Szymańska
  • Małgorzata Świerczyńska

Biblioteka szkolna

  • Agata Skórzyńska-Palacz
  • Wioletta Wdowiak

 

Print Friendly, PDF & Email