Grono pedagogiczne

Dyrektor szkoły

  • Karina Mazurek

Wicedyrektorzy

  • Joanna Kolanowska
  • Adela Pierzyńska

Specjalista ds. kształcenia zawodowego

  • Anna Winkler

Pedagog szkolny

  • Małgorzata Kurowska

Pedagog Specjalny

  • Aleksandra Kropińska

Język polski

  • Izabella Bartol
  • Mateusz Błażejewski
  • Małgorzata Dobrańska
  • Wioletta Wdowiak
  • Ewa Wesołowska – Pietrusza

Matematyka

  • Katarzyna Chojnowska
  • Wiesława Dubownik
  • Karina Mazurek
  • Hanna Rewolińska
  • Anna Wiza

Historia
Historia i społeczeństwo

  • Lucyna Sawczak
  • Agata Skórzyńska-Palacz

Wiedza o społeczeństwie

  • Lucyna Sawczak

Historia i teraźniejszość

  • Mariusz Wesołowski

Plastyka

  • Małgorzata Zalewska

Geografia

  • Alicja Korbeń

Biologia i WDŻ

  • Małgorzata Nowojska
  • Adela Pierzyńska

Chemia

  • Natalia Bogacka
  • Karina Mazurek

Fizyka

  • Aldona Olechnowicz-Olejnik
  • Hanna Rewolińska

Język angielski

  • Paweł Erdman
  • Maria Gutowska – Lenartowicz
  • Adam Kłosowski
  • Magdalena Mączyńska
  • Magdalena Ślawska
  • Katarzyna Wiśniewska

Język niemiecki

  • Alina Alichniewicz
  • Adam Kłosowski
  • Jagoda Kowalska
  • Monika Wojciechowska

Edukacja dla bezpieczeństwa

  • Mariusz Wesołowski

Wychowanie fizyczne

  • Iwona Jańczak
  • Arkadiusz Jeż
  • Marcin Waszak
  • Kacper Wegera
  • Mariusz Wesołowski
  • Michał Węgrzyn

Informatyka

  • Krzysztof Kozłowski

Religia

  • Joanna Janiszewska
  • Łukasz Pszczoła

Podstawy przedsiębiorczości

  • Alicja Korbeń
  • Łukasz Pszczoła

Doradztwo zawodowe

  • Alicja Korbeń
  • Łukasz Pszczoła
  • Joanna Janiszewska

Podstawy działalności gospodarczej

  • Łukasz Pszczoła

Przedmioty zawodowe – budowlane

  • Andrzej Gościniak
  • Piotr Grochowski
  • Edmund Karpiński
  • Joanna Kolanowska
  • Bartłomiej Kropiński
  • Katarzyna Nurska
  • Ryszard Skobel
  • Małgorzata Świerczyńska
  • Anna Winkler

Przedmioty zawodowe – elektryczne

  • Stanisław Ciołek
  • Artur Pikulik
  • Ewa Piotrowska
  • Łukasz Szweda
  • Andrzej Włodkowski
  • Emilia Wolska

Przedmioty zawodowe – architektura krajobrazu

  • Pavol Antonič
  • Jolanta Gil
  • Katarzyna Góra
  • Sylwia Kubińska
  • Katarzyna Nurska
  • Martyna Lach

Przedmioty zawodowe – renowacja elementów architektury

  • Joanna Haracewiat-Łosoś
  • Marcin Leśniewicz
  • Adrianna Megger
  • Małgorzata Świerczyńska
  • Katarzyna Nurska
  • Małgorzata Zalewska

Biblioteka szkolna

  • Agata Skórzyńska-Palacz
  • Wioletta Wdowiak
Skip to content