ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

VIII edycja na ergometrach wioślarskich o Puchar Starosty Pilskiego !

Komunikat końcowy !

     Dzisiaj na Hali PUSS w Pile odbyły się zawody na ergometrach wioślarskich o puchar Starosty Pilskiego. W zawodach udział wzięły cztery szkoły , ZSB, ZST, ZSE i ZS im S. Staszica wszystkie z Piły. W zawodach uczestniczyło ponad 60 zawodników i zawodniczek. Zawodnicy rywalizowali indywidualnie oraz drużynowo. Na punkty szkoły liczono najlepsze 4 wyniki dziewcząt i 6 chłopców. Indywidualnie na podium na III miejscu stanął Eryk Mielke a wśród dziewcząt IV była Liliana Czarnecka przegrywając podium o długość paznokcia.

     Drużynowo zdeklasowaliśmy pozostałe szkoły wygrywając różnicą prawie 30 punktów nad drugą Naftą . Każdy z zawodników i zawodniczek dał z siebie wszystko i cały zespół zapracował na zwycięstwo w klasyfikacji zespołowej. Skład zespołu : Liliana Czarnecka, Magda Niewiarowska, Julia Lach, Agata Majcher, Dawid Krykier, Dawid Mastaliński, Eryk Mielke, Bogumił Ozga, Kacper Ryczek, Jakub Pisula, Mateusz Januzik i Szymon Ptak.

   Podziękowania i gratulacje dla wszystkich !

 

 

Skip to content