ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Finał Powiatu w Piłce Koszykowej chłopców !

 

 

         Dzisiaj na hali sportowej Nafty odbył się turniej finałowy piłki koszykowej chłopców. Udział wzięły cztery najlepsze zespoły i były to : ZST , ZS prz Teatralnej, ZS im. St. Staszica i ZSB , wszystkie z Piły. Nasz zespół pokonał w półfinale Teatralną a Staszic Mechanik. W meczu finałowym po zaciętym i wyrównanym meczu przegraliśmy z Naftą różnicą 5 punktów ( uważam że byliśmy zespołem lepszym i zasłużyliśmy na zwycięstwo ). Do zawodów rejonowych awansowały dwa zespoły , więc jest szansa na rewanż.  Skład naszego zespołu : Fifielski Mateusz, Strakowski Kacper, Kieruj Daniel, Kuczyński Maciej, Najda Nikodem, Ostrowski Jakub, Ryczek Kacper, Sadłowski Mateusz, Smolczewski Krzysztof, Walkowiak Fabian, Wojtasik Gracjan, Zdzierela Tobiasz.

Gratulacje , krótki film z finału dostępny na facebooku ( Budowlanka Piła ).

 

 

 

 

Skip to content