ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

FINAŁ POWIATU PILSKIEGO W PIŁCE KOSZYKOWEJ I SIATKOWEJ DZIEWCZĄT !

FINAŁ POWIATU PILSKIEGO W PIŁCE KOSZYKOWEJ I SIATKOWEJ DZIEWCZĄT
W dniach  19-20.02. w hali ZS im. St. Staszica w Pile odbyły się dwa finały powiatu pilskiego w piłce siatkowej i koszykowej dziewcząt. Nasze dziewczyny w piłce siatkowej spotkały się z silną reprezentacją I LO w Pile , która zajęła I miejsce oraz ZSG . Skład naszej drużyny: NATALIA KOŚCIOŁOWSKA,  NATALIA GŁÓWCZEWSKA,  ANNA KOBYŁKA,  ANNA SENSKA, NATALIA PIŁAT,  PATRYCJA MASZKOWSKA,  MAGDALENA NIEWIAROWSKA,  ZUZANNA ŁABICH I JULIA LACH.
W piłce koszykowej nasza drużyna zajęła III miejsce. W pierwszym półfinale dziewczyny przegrały jednym punktem z ZSG  aby zagrać w meczu finałowym z ZS im. St. Staszica. Naszą szkołę reprezentowały:  ANNA KOBYŁKA,  NATALIA KOŚCIOŁOWSKA,  KINGA GNIOT, MAGDALENA NIEWIAROWSKA, KAROLINA BETKE,  LILIANA CZARNECKA, NATALIA KOZERA,  WERONIKA SKOWROŃSKA, WERONIKA CIERPICKA, ANNA SENSKA.

 

 

 

 

Skip to content