ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego

Jesteś kreatywny, lubisz śpiewać a przy okazji chcesz poćwiczyć język niemiecki? Rozpoczyna sie XII edycja konkursu?DaF-Kenner drehen einen Clip?! Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkól podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych. Zadanie konkursowe polega na zaśpiewaniu wybranej z listy piosenki  oraz nagrania teledysku. Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych piszą również własny tekst piosenki do wybranej melodii, a następnie  nagrywają teledysk.

Lista piosenek i linii melodycznych jest dostępna na stronie konkursu: http://dafkenner.wszpwn.com.pl/lista-piosenek/

Harmonogram konkursu:

  • 07.01 ? 29.02.2016 r. – Zgłaszanie uczestników
  • do 15.04.2016 r.  – Nadsyłanie prac konkursowych
  • do 23.05.2016 r. – Ogłoszenie wyników konkursu

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody ? tablety, słuchawki, bony upominkowe!

Chętne osoby proszę o kontakt z nauczycielką języka niemieckiego p. Alina Alichniewicz.

Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie!

Skip to content