ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

05.03.2016 odbył się okręgowy etap Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych. Naszą szkołę reprezentowali: Jakub Grondkowski z klasy IVB, Karolina Andrzejewska z klasy IIIA oraz Ilona Olejniczak z klasy IIA. Uczestnicy mieli do rozwiązania 16 zadań.

Uczestnicy, którzy zajmą czołowe miejsca mogą liczyć na bardzo interesujące nagrody:  indeksy na uczelnię wyższą, tablety, plecaki oraz inne wartościowe upominki rzeczowe. Stąd wniosek, że uczenie się jest nie tylko przyjemne, poznawcze i rozszerzajace horyzonty, ale może mieć dodatkowy, bardziej materialny wymiar.

Za naszych „olimpijczyków” trzymamy mocno kciuki! Kolejny – ostatni etap olimpiady – centralny w Warszawie.

 

Przygotowała: Małgorzata Świerczyńska

Skip to content