ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Targi edukacyjne dla gimnazjalistów (19.03.2016)

     19 marca 2016 r. w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Okrzei odbyły się kolejne już Targi Edukacyjne dla gimnazjalistów z powiatu pilskiego i powiatów ościennych. Swoją ofertę przedstawiły wszystkie szkoły ponadgimnazjalne prowadzone przez Powiat Pilski. Nie mogło na nich zabraknąć również naszej szkoły! Nasze „Świtezianki z budowlanki” przechadzające się w przepięknych wiankach swoim wyglądem spowodowały bardzo duże zainteresowanie zawodem Technik architektury krajobrazu. Gimnazjaliści, którzy zatrzymywali się przy dziewczynach prezentujących swoje zdolności artystyczne, rysując obrazy różnymi technikami twierdzili, że aby rozpocząć naukę w zawodzie Technik renowacji elementów architektury niestety trzeba mieć już pewne zdolności. Widoczni byli również uczniowie zawodu Technik budownictwa, którzy po Targach „paradowali” w kaskach i kamizelkach odblaskowych. Odwiedzający Targi gimnazjaliści i ich rodzice mieli również doskonałą okazję do osobistego kontaktu z kadrą pedagogiczną pilskiej „budowlanki”.

     Dziękuję bardzo wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy poświęcili swój wolny czas i godnie rezprezentowali naszą szkołę starając się zainteresować naszą ofertą jak największą liczbę gimnazjalistów.

Skip to content