ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Kiermasz podręczników

Biblioteka szkolna w dniach 9 i 12 września organizuje kiermasz podręczników używanych. Będzie się on odbywał w świetlicy szkolnej w godzinach 10.25 – 14.10, wyłącznie podczas przerw międzylekcyjnych. Za sprzedaż książek odpowiedzialni są sprzedający, którzy samodzielnie dokonują transakcji z kupującymi. Do dyspozycji uczestników kiermaszu będą przygotowane stoliki na książki. Nadzór nad kiermaszem sprawować będą panie Agata Palacz i Wioletta Wdowiak. Prosimy o zachowanie porządku i dyscypliny w miejscu kiermaszu. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Przypominamy jednocześnie, iż przy wejściu do biblioteki szkolnej znajduje się tablica ogłoszeń, na której można umieszczać informacje o książkach,  przeznaczonych na sprzedaż.

Skip to content