ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Komunikat końcowy z zawodów w lekkiej atletyce .

Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Pilskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w lekkiej atletyce .
16 września na stadionie na ulicy Żeromskiego w Pile odbyły się indywidualne mistrzostwa w LA. Nasza szkoła również brała udział w tej imprezie . Wyniki naszych zawodników i zawodniczek w poszczególnych konkurencjach :
Dziewczęta – 200 m – Karolina Skibińska ( 6 m ), 400 m – Szefler Natalia ( 5 m ), skok w dal – Dominika Pikulik ( 2 m ), Oliwia Orzechowska ( 3 m ), rzut oszczepem – Joanna Szak ( 4 m ), Wiktoria Kupis ( 8 m ).

Chłopcy – 100 m – Kamil Zawadzki ( 6 m ), Krzysztof Pawlik ( 9 m ), 200 m – Bartłomiej Cecki ( 8 m ), 400 m – Michał Kantorosiński ( 4 m ), 800 m – Kacper Tober ( 7 m ), 1500 m – Tymoteusz Kupczyk ( 3 m ), 3000 m – Arkadiusz Kania ( 8 m ), rzut oszczepem – Przemek Przepióra ( 2 m ), Jeremiasz Zdzierela ( 5 m ), pchnięcie kulą – Kacper Wylegała ( 4 m ), skok w dal – Patryk Koc ( 4 m ), skok wzwyż – Michał Lamtschek ( 2 m ), Mateusz Sadłowski ( 7 m ), sztafeta 4 x 100 m – 3 miejsce .

Wszystkim którzy wystartowali serdeczne podziękowania i gratulację.
Szczegółowe wyniki będą wywieszone w gablotce w szkole na piętrze.

Skip to content