ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Szkolny turniej tenisa stołowego !

Komunikat końcowy !

W piątek 14 października na naszej sali gimnastycznej odbył się szkolny turniej tenisa stołowego dziewcząt i chłopców . W turnieju udział wzięło 5 uczniów i 2 uczennice. Graliśmy systemem każdy z każdym do dwóch wygranych setów, każdy set do 11 punktów. Klasyfikacja końcowa :

  1. Dziewczęta : I miejsce – Agnieszka Bień , II miejsce – Paulina Domisz obie uczennice klasy 3 c.
  2. Chłopcy : I miejsce – Jakub Jagodziński z klasy 1d, II miejsce – Patryk Koc z klasy 2a, III miejsce – Tobiasz Zdzierela z klasy 2a, IV miejsce – Kacper Pilarski z klasy 1a i V miejsce – Michał Lamtschek z klasy 4a.

Trzech najlepszych w każdej kategorii będzie reprezentować szkołę na zawodach powiatowych które odbędą się 20 października w Łobżenicy.szkolny-turniej-tenisa-stolowego

Skip to content