ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Dzień Biblioteki Szkolnej

OGŁOSZENIE

DZIEŃ BIBLIOTEKI SZKOLNEJ

W dniu 26 października 2016 roku, w ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych, biblioteka szkolna zaprasza wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursie czytelniczym. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

Tradycyjnie zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w akcji bookcrossingu. Przynieś do szkoły książkę, którą już przeczytałeś i wymień na inną. Punkt wymiany znajdować się będzie na pierwszym piętrze, przy bibliotece szkolnej.

Etapy konkursu:

Literacki detektyw – wskazanie autorów i tytułów dzieł, z których pochodzą umieszczone na korytarzu pierwszego piętra cytaty.

Krzyżówka czytelnicza – rozwiązanie krzyżówki dostępnej w bibliotece.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do biblioteki szkolnej w środę, 26 października 2016 roku o godz. 12.15 (długa przerwa) po odbiór kart do rozwiązania literackiego detektywa.

 Organizatorzy:

Wioletta Wdowiak

Agata Skórzyńska-Palacz

Skip to content