ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

OWiUB – etap szkolny rozstrzygnięty!

OWiUB      Dnia 21.11.2016r. w naszej szkole odbył się szkolny etap Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych, w której udział może stać się przepustką do uzyskania indeksu na Politechniki w naszym kraju.

W tym roku swoich sił w Olimpiadzie spróbowało 5 uczniów naszej szkoły: Ilona Olejniczak i Katarzyna Szulc z klasy 3a oraz Wiktor Wagner, Mateusz Sadłowski i Maciej Wentowski z klasy 2a.

Każdy z uczniów miał do rozwiązania 12 zadań otwartych z zakresu takiego jak: historia architektury, projektowanie, konstrukcje budowlane czy technologia wykonania robót budowlanych.

Miło nam poinformować, że etap szkolny wygrała Ilona Olejniczak z klasy 3a i tym samym z pierwszego miejsca zakwalifikowała się do etapu okręgowego. Razem z Iloną na etap okręgowy, który odbędzie się 4 marca w Bydgoszczy, pojadą: Katarzyna Szulc, Wiktor Wagner oraz Maciej Wentowski.

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów na dalszych etapach Olimpiady.

Nauczyciele przedmiotów zawodowych.

 

Skip to content