ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Mistrzostwa Rejonu Pilskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym

Mistrzostwa Rejonu Pilskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym
Dnia  17.11.2016 r. w hali sportowej Klubu Sportowego „Łobzonka” Wyrzysk odbyła się XVIII Licealiada Rejonu Pilskiego w drużynowym tenisie stołowym. Do Wyrzyska przyjechali mistrzowie i wicemistrzowie powiatu pilskiego, czarnkowsko-trzcianeckiego, złotowskiego, chodzieskiego i wągrowieckiego, 7 zespołów męskich i 6 żeńskich. Wśród uczestników znaleźli się również reprezentanci naszej szkoły w składzie: Patryk Koc, Tobiasz Zdzierela i Jakub Jagodziński, którzy w powiecie zajęli II miejsce. W meczu finałowym o pierwsze miejsce walczyli z zawodnikami CKZiU Wyrzysk przegrywając 1:4. Obecnie są to zawodnicy miejscowego klubu sportowego „Łobzonka” Reprezentanci naszej budowlanki zajęli II miejsce w rejonie, natomiast zwycięska drużyna z CKZiU awansowała do finału wielkopolskiego.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów za rok.

Skip to content