ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Turniej klasowych trójek koszykarskich dziewcząt

Dnia 14 marca w sali gimnastycznej odbył się kolejny turniej klasowych trójek koszykarskich dziewcząt, do którego zgłosiły się tylko 3 klasy tj. klasa 2d, 3c i 1d. Mecze zostały przeprowadzone systemem „każdy z każdym”. Najlepszym zespołem w szkole okazały się dziewczęta z klasy 2d w składzie: Karolina Betke, Natalia Kościołowska, Edyta Madaj i Jagoda Szpakowicz – pokonały dziewczyny z klasy 3c 7:2 i 1d 8:2. II miejsce zajęły dziewczyny z klasy 3c w składzie: Agnieszka Bień, Paulina Domisz i Weronika Maroszek, III miejsce dla klasy 1d w składzie: Natalia Kozera, Roksana Rudczak i Aleksandra Zając.
Gratuluję zwycięskiej drużynie, a pozostałym za udział.
Nagrody zostaną wręczone  23 czerwca na uroczystym zakończeniu roku szkolnego 2016/2017.

op. Iwona Jańczak

Skip to content