ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Wyróżnienie dla Anny Wojczyńskiej

DSC_0896Anna Wojczyńska z klasy 4D została stypendystką starosty pilskiego Eligiusza Komarowskiego.
Dnia 28 kwietnia 2017 w Młodzieżowym Domu Kultury „Iskra” w Pile odbyło się powiatowe zakończenie roku szkolnego dla klas maturalnych. Uczestniczył w nich starosta pilski Eligiusz Komarowski, który nagrodził 23 absolwentów powiatu pilskiego stypendiami za naukę, sport i artystyczne. Wśród nagrodzonych znalazła się uczennica naszej szkoły Anna Wojczyńska-średnia ocen 5,12, wzorowa i bardzo ambitna osoba. Zdolna, pracowita i wzorowa pod każdym względem – nauki, kultury osobistej. Chętnie uczestniczyła w konkursach przedmiotowych, plastycznych i zawodach sportowych osiągając wysokie wyniki.I miejsce w biegach przełajowych powiatu pilskiego w roku szkolnym 2013/2014, II miejsce na  800 m na Indywidualnych Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w LA w roku szkolnym 2014/2015, III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Koszykowej Dziewcząt w latach 2013-2015 i w 2016/2017 i I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Ręcznej. Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Detale w architekturze” -III miejsce, Konkurs Plastyczny ” Obrazki z dawnej wsi-w wiejskiej chacie” -I miejsce.
Dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów.

wychowawca Iwona Jańczak

Skip to content