ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Pierwszy Powiatowy Piknik Integracyjny

W niedzielę  na stadionie odbył się piknik stowarzyszeń powiatowych organizowany przez Stowarzyszenie Integracyjne „Daj Radość Niepełnosprawnym”.  Nasza szkoła wystawiła się ze stoiskiem prezentującym zadania – animacje dla chętnych w postaci konkursu układania cegiełek na czas, wykonywania odlewów gipsowych dłoni lub twarzy do wykorzystania jako model do dalszej obróbki barwnej i tworzenia mini kompozycji florystycznych (wianków).  W ten sposób prezentowaliśmy też pracę młodzieży w ramach Stowarzyszenia „Nasza Budowlanka” Na zdjęciach stoisko i zadania (wianki, odlewy) oraz zdjęcie z przyjaciółmi ze stowarzyszenia Combat ze Złotowa wśród których znaleźliśmy, jednego z absolwentów naszej szkoły. Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły do udziału w tego typu akcjach i współpracy w stowarzyszeniu. Zgłoszenia do wychowawców lub pani Katarzyny Nurskiej.

Skip to content