ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Uwaga! Konkurs na prezentację multimedialną!

W związku z tym, że rok 2017 ogłoszono rokiem Josepha Conrada Korzeniowskiego ogłaszamy konkurs na prezentację multimedialną na temat życia i twórczości pisarza pod tytułem: „Joseph Conrad bez tajemnic”.

Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich chętnych uczniów, choć nad jedną prezentacją mogą pracować nie więcej niż dwie osoby. Zadaniem uczestników konkursu jest dostarczenie prezentacji multimedialnej, której tematyka dotyczy zaproponowanego tematu.

Prezentacja multimedialna powinna składać się z minimum 30 slajdów – pierwszy slajd powinien być opatrzony tematem konkursu, zaś ostatni musi zawierać bibliografię oraz informacje dotyczące autora, przygotowującego prezentację – imię, nazwisko oraz klasę, do której uczęszcza autor (lub autorzy) wykonanej prezentacji.

Pełny regulamin konkursu u nauczycieli języka polskiego.

Prace należy przekazać do 6 października 2017 roku nauczycielom języka polskiego: pani Magdalenie Karbowiak lub pani Małgorzacie Dobrańskiej.

Skip to content