ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

25.09.2017r. Dzień Zawodowca

Każdego roku 25 września obchodzony jest w Polsce Dzień Budowlańca. Ponieważ w naszej szkole oprócz zawodów budowlanych młodzież uczy się również zawodów okołobudowlanych po raz trzeci w naszej szkole obchodzimy tego dnia DZIEŃ ZAWODOWCA.

Wszyscy spotykamy się jutro (tj. 25.09.2017r.) o g.9.00 i po sprawdzeniu obecności przez wychowawcę klasy grupami klasowymi udajemy się na stadion przy ul. Okrzei. Klasa, która uzyska najwięcej punktów w konkurencjach teoretycznych i sprawnościowych otrzyma nagrodę. Kolejną nagrodę otrzyma również klasa, która tego dnia w najfajniejszy sposób (strojami i transparentem) zaprezentuje swój zawód. Nagrody sponsoruje Stowarzyszenie „Budowlanka” wspierające naszą szkołę.

Życzę słonecznej pogody i wspaniałej zabawy  🙂

Katarzyna Nurska

Skip to content