ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w LA ( dziewcząt ).

W piątek 22 września na stadionie MOSiR w Pile odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Lekkiej Atletyce szkół ponadgimnazjalnych. W kategorii dziewcząt reprezentacja w skromnym składzie 11 -osobowym zaprezentowała się znakomicie bo aż czterokrotnie nasze dziewczyny stawały na podium tj. Karolina Skibińska – II miejsce w dal, Anna Kobyłka -II miejsce wzwyż, Aleksandra Nowak – III miejsce w oszczepie i sztafeta 4×100 m- II miejsce w składzie:Justyna Muszczyńska, Dominika Pikulik, Oliwia Orzechowska i Martyna Czarnecka.Poza podium znalazły się w biegu na 100 m-Martyna Czarnecka -4 miejsce i Justyna Muszczyńska -7 miejsce, na 200 m Nadulska Eliza- 5 miejsce, skok w dal Oliwia Orzechowska czwarta, w kuli Jowita Zdzierela była piąta ,i 8 miejsca zajęły: Dominika Pikulik-wzwyż, Wiktoria Kupis- w oszczepie i Liliana Czarnecka w biegu na 800 m.
Wielkie gratulacje dla wszystkich uczestniczek.

Skip to content