ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Warsztaty terenowe

W ramach realizacji programu z geografii w zakresie rozszerzonym, klasa IVa wzięła udział w warsztatach terenowych. Zajęcia te odbyły się w miniony piątek – 22 września 2017r. na terenie Ośrodka Edukacji Leśnej „Kalinka”. Pogoda, mimo niekorzystnych prognoz, dopisała i pozwoliła na wykonanie wszystkich zaplanowanych działań tj.: wykonanie odkrywki glebowej (prace ziemne ta grupa ma opanowane do perfekcji i to nie tylko w teorii), dokonanie pomiarów i obserwacji oraz udokumentowanie przebiegu i wyników badań. Nie tylko nauką człowiek żyje, więc było też coś dla ciała… ognisko i kiełbaski. A na deser jeszcze sprawdzian – z umiejętności budowania domu z puzzli, ale nieco większych rozmiarów. I tu też przydały się wiadomości zdobyte na zajęciach u zawodowców 

Skip to content