ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym !

Komunikat końcowy !
Dnia 19 października w Łobżenicy odbyły się kolejne Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców. W zawodach uczestniczyło 5 drużyn dziewcząt i 6 chłopców w tym reprezentanci naszej szkoły w składzie Agnieszka Bień, Paulina Domisz, Jowita Zdzierela, Edyta Madaj, Patryk Koc, Jakub Jagodziński i Piotr Gniot. reprezentacja dziewcząt zajęła I miejsce a tym samym zostały Mistrzyniami Powiatu Pilskiego wygrywając po drodze wszystkie mecze tj z CKZiU Wyrzysk, LO Tow. Salezjańskiego, ZSP 2 w Pile a w finale pokonały dziewczęta z ZS im. S. Staszica w Pile. Nasi dzielni chłopcy walczyli do końca i w meczu finałowym ulegli zdecydowanemu faworytowi tej dyscypliny CKZiU Wyrzysk zajmując II miejsce w powiecie. Reprezentacja naszej szkoły w kategorii dziewcząt i chłopców awansowali do zawodów rejonowych, które odbędą się 08.11. w Złotowie.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Skip to content