ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Finał Powiatu w piłce ręcznej dziewcząt .

Dnia 13 listopada w hali ZS im. S. Staszica w Pile odbył się finał Powiatu Pilskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt. Reprezentacja naszej szkoły w składzie:
Dominika Pikulik, Martyna Retecka, Edyta Madaj, Natalia Kozera, Anna Kobyłka, Aleksandra Nowak, Eliza Nadulska, Kinga Gniot, Liliana Czarnecka i Weronika Speyer zajęły I miejsce i obroniły tytuł „Mistrza „z zeszłego roku. W pierwszym półfinale pokonały dziewczęta z LO Tow. Salezjańskiego. W drugim półfinale ” Nafciarki” pokonały ZSP Nr 2. W meczu finałowym o I miejsce nasze dziewczyny pokonały zespół z ZS im. S. Staszica 9:4. Tym samym zapewniły sobie awans do zawodów rejonowych, które odbędą się 21 listopada w Wągrowcu.
Dziękujemy, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Skip to content