ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Młodzieżowy Turniej Sprawności Fizycznej.

W dniu dzisiejszym w ZSG w Pile odbył się młodzieżowy turniej sprawności fizycznej organizowany przez Stowarzyszenie Orlik Piła, gdzie partnerami są Komenda Powiatowa Policji w Pile i Starostwo Powiatowe w Pile. Celem turnieju było promowanie aktywności fizycznej wśród młodzieży połączone jednocześnie z działaniem profilaktycznym mającym na celu eliminowanie ze środowisk młodzieżowych działań niepożądanych wg przyjętego założenia – sport zamiast uzależnień. Turniej skierowany był do uczniów klas I szkół ponadgimnazjalnych, zespół liczył trzy osoby ( 2 mężczyzn i 1 kobietę ). Do zawodów zgłosiło się osiem szkół ponadgimnazjalnych.

Reprezentacja naszej szkoły : Liliana Czarnecka z klasy 1 d, Eryk Mielke z klasy 1 a oraz Kacper Ryczek z klasy 1 wza. Nasza szkoła zwyciężyła w klasyfikacji generalnej zajmując pierwsze miejsce , Liliana była najlepsza wśród dziewcząt, Kacper drugi a Eryk trzeci wśród chłopców .

Klasyfikacja końcowa :

I miejsce – ZSP Nr 3 w Pile

II miejsce – ZSP nr 2 w Pile

III miejsce – ZSG w Pile

IV miejcse – SMS Joker Piła

V miejsce – ZS im. ST. Staszica w Pile

VI miejsce – I Liceum Ogólnokształcące w Pile

VII miejsce – ZS Ekonomicznych z Pile

VIII miejsce – ZSP nr 1 w Pile.

Uczestnicy otrzymali cenne nagrody oraz dyplomy które wręczał Starosta Pilski Pan Eligiusz Komarowski .

 

dav
dav
dav
dav
Skip to content