ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Kampania „Drugie życie”

26 października w Sali Sesyjnej Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu odbyło się szkolenie X edycji kampanii „Drugie życie”. Nasza szkoła już czwarty raz zaangażowała się w tę akcję społeczną. Cztery nasze uczennice: Maria Michalska, Katarzyna Ratajczak, Liliana Czarnecka i Alicja Brodecka wraz z opiekunką p. Wioletą Wdowiak uczestniczyły w spotkaniu z lekarzami i ludźmi po przeszczepach.

W ramach tej kampanii będziemy przekazywać Wam informacje o przeszczepianiu narządów, promować oświadczenia woli i zachęcać do realizacji własnych projektów promujących transplantację.

I tak, pierwszym przedsięwzięciem, do którego Was zachęcamy to udział w konkursie na plakat i/lub ulotkę promujące kampanię „Drugie Życie”. Szczegółowych informacji dotyczących konkursu i treści, które powinny być zawarte na ulotce, udzielą Wam koordynatorki projektu w naszej szkole: p. Alina Alichniewicz i p. Karina Mazurek.

Termin konkursu to 13.11. – 18.12.2017 r.

Zachęcamy Was również do śledzenia Facebooka Kampanii „Drugie Życie” oraz angażowanie się w akcję zarówno na terenie naszej szkoły, jak również poza nią.

Czekamy na wasze pomysły.

Cała kampania będzie trwała do maja

Skip to content