ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Kultura na Widoku

12 grudnia 2017r. gościliśmy w naszej szkole Klub Miłośników Literatury Pięknej z Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Spotkanie poprowadzili uczniowie klas 2A: Kacper Malinowski, Wiktoria Kupis i Kacper Łapacz

Spotkanie poświęcone było multimedialnemu projektowi Kultura Na Widoku, który daje nam dostęp do bogactwa zasobów legalnych źródeł kultury w cyfrowym wydaniu. Uczniowie zaprezentowali słuchaczom uniwersytetu  zalety i wady książki cyfrowej, pokazali na przykładach  elektroniczną drogę pozyskiwania poszukiwanej lektury.
Prowadzący przedstawili witryny internetowe bibliotek cyfrowych, księgarni internetowych.  Na zakończenie  nasi goście mogli skorzystać z konsultacji młodzieży prowadzącej zajęcia dotyczących praktycznego wykorzystania 
zdobytej w trakcie spotkania.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z wydarzenia:


Skip to content