ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Konkurs ” Z Prawem Jazdy w Dorosłość „

Już raz 15. Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Pile we współpracy z firmą SPH Credo Jacek Bogusławski zorganizował konkurs dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych „Z prawem jazdy w dorosłość”.

Pomimo trudnych warunków atmosferycznych do pilskiego WORD dotarło 20 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu pięciu powiatów północnej Wielkopolski, którzy zwycięsko przebrnęli przez eliminacje szkolne.

Poziom konkursu był – jak zwykle – bardzo wysoki. Zwyciężczyni odpowiedziała prawidłowo na wszystkie 32 pytania, a o pozostałych dwóch miejscach na „podium” musiała zadecydować dogrywka, gdyż obie laureatki popełniły po jednym błędzie.

W tym roku dominowały dziewczęta. Zwyciężyła Aleksandra Sobczak reprezentująca I LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w Złotowie. Drugie miejsce zajęła Natalia Morańska z Zespołu Szkół im. Hipolita Cegielskiego w Chodzieży, a trzecie Natalia Szefler – uczennica Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 w Pile. Zwycięzcy otrzymali dofinansowanie do kursu na prawo jazdy w wybranym przez siebie Ośrodku Szkolenia Kierowców w kwocie odpowiednio 1500 zł, 1000 zł i 800 zł oraz zwolnienie z opłaty egzaminacyjnej w pilskim WORD. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali upominki ufundowane przez właściciela firmy SPH Credo.

 

Skip to content