ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Sztafetowe biegi przełajowe !

          W piątek 28 września obok hali sportowej na ulicy Żeromskiego odbyły się pierwsze w tym roku szkolnym zawody sportowe, sztafetowe biegi przełajowe. Każdy z dziesięciu zawodników danej szkoły musiał pokonać dystans ok 1200 metrów w zróżnicowanym terenie. NASZ ZESPÓŁ ZAJĄŁ PIERWSZE MIEJSCE pokonując rywali nawet trenujących w pilskiej Gdzie a uczących się na co dzień w Nafcie ( miny nafciarzy bezcenne ). Duży sukces naszych uczniów, dali z siebie 120 % każdy i w pełni zasłużyli na miano najszybszej sztafety przełajowej w Powiecie Pilskim. Brawo , wymarzony początek współzawodnictwa szkół średnich, a mamy jeszcze wiele sportowych atutów w zanadrzu.

Mistrzowski skład w kolejności zmian : jako pierwszy rozpoczął Marcin Szydlak, następnie Mateusz Sadłowski, Radosław Jacoszek, Piotr Oczachowski, Patryk Koc, Marcin Kawaciuk, Kacper Pilarski, Tymoteusz Kupczyk, Kacper Dybziński, Kacper Stefaniak.

     Ogromne podziękowania i gratulację !!!!

 

Skip to content