ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Konkurs Fotograficzny: „Fotografia z Wakacji”

Zapraszam do udziału w konkursie fotograficznym „Fotografia z wakacji”.

Zgłoszeń do Konkursu można dokonywać w terminie od dnia 2 października 2018 r. do dnia 12 października 2018 r. poprzez dostarczenie po jednej kopi zdjęcia w formacie 13×18 do opiekunów Samorządu Uczniowskiego.

Zdjęcia zostaną zaprezentowane społeczności szkolnej od 15 października 2018. Głosowanie na wybrane fotografie odbędzie się w terminie od 22 do 27 października 2018r. przeprowadzone przez członków SU wśród całej społeczności szkolnej.

Wywołane zdjęcia konkursowe w formacie nie mniejszym niż 13×18 cm, maksymalnie 3 sztuki, należy dostarczyć do opiekunów Samorządu Uczniowskiego: p. M.Kurowskiej, p. E.Piorowskiej i p. A.Megger.

Skip to content