ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Szkolna Liga Lekkoatletyczna – dziewcząt !

              Dnia 03 października na stadionie MOSiR w Pile odbyły się zawody rejonowe w lekkiej atletyce tzw. Szkolna Liga Lekkoatletyczna. Reprezentantki naszej szkoły w skromnym składzie 11-osobowym spisały się bardzo dobrze. W trudnych warunkach atmosferycznych walczyły z innymi zawodniczkami szkół.  W biegu na 100 m Natalia Kościołowska zajęła 3 miejsce,  w rzucie oszczepem 3 zajęła Magdalena Niewiarowska i 3 miejsce w pchnięciu kulą zajęła Edyta Madaj. Katarzyna Toporowska czwarta w skoku w dal, Jowita Zdzierela była piąta w kuli a Natalia Ostrowska szósta. Pozostałe uczestniczki zawodów to Liliana Czarnecka i Agata Majcher w biegu na 800 m,  Martyna Bogucka 100 m, Paulina Nowak- 400 m i Natalia Nitek w sztafecie 4×100 m.
Gratulujemy i dziękujemy.
Skip to content