ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Finał Mistrzostw Powiatu Pilskiego w piłce ręcznej chłopców !

              W środę 14 listopada w Nieżychowie odbyły się Finały Mistrzostw Powiatu Pilskiego w piłce ręcznej chłopców. Do finału awansowało sześć zespołów , które w dwóch trzyosobowych grupach walczyły ze sobą.
Grupa A to : gospodarz CKZiU Wyrzysk , LOTS Piła oraz ZSE w Pile który się nie pojawił.
Grupa B to : ZS CKR Brzostowo, ZS przy Teatralnej oraz ZSB Piła.
            W grupie A wygrał Wyrzysk i awansował do finału a w naszej grupie ZSB wygrało 13 – 4 z Brzostowem, zremisowało z Teatralną 9 – 9 a Teatralna wygrała 13 – 10 z Brzostowem. Tym sposobem nasz zespół zameldował się w finale ze szkołą z Wyrzyska i po jednostronnym widowisku Budowlanka została Mistrzem Powiatu Pilskiego w piłce ręcznej pokonując Wyrzysk 14 – 8, i wywalczyliśmy awans ( znowu ) do zawodów Rejonowych które odbędą się 20 listopada w Wągrowcu. Mistrzowski skład : Kacper Drzymała, Michał Florkowski, Mateusz Janikowski, Daniel Kieruj, Patryk Koc, Kacper Łapacz, Eryk Mielke, Nikodem Najda, Piotr Oczachowski, Jakub Ostrowski, Kacper Ryczek, Mateusz Sadłowski, Kacper Wojakiewicz, Gracjan Wojtasik.
GRATULACJE !
Skip to content