ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Finał Rejonu Pilskiego w Piłce Ręcznej Chłopców !

        Dzisiaj tj 20 listopada na hali sportowej w Wągrowcu odbyły się finały Rejonu Pilskiego w piłce ręcznej chłopców z udziałem naszej szkoły.
Wystąpiło pięć zespołów z poszczególnych powiatów z tego dwa z Wągrowca kolebki piłki ręcznej. Nasz zespół zajął 3 miejsce ustępując tylko dwóm zespołom z Wągrowca – GRATULACJE. W fazie grupowej nasz zespół dokonał niezwykłej rzeczy i pokonał Liceum z Wągrowca 15 : 14 ( Finalistę Mistrzostw Polski ) .
Skład zespołu : Mateusz Janikowski, Daniel Kieruj, Patryk Koc, Kacper Łapacz, Eryk Mielke, Nikodem Najda, Piotr Oczachowski, Jakub Ostrowski, Kacper Ryczek, Mateusz Sadłowski, Kacper Wojakiewicz i Gracjan Wojtasik. Na szczególne wyróżnienie zasługuje nasz bramkarz Kacper Wojakiewicz.
Kolejny raz udowodniliście jak zdolną sportowo jesteście młodzieżą i bardzo niewiele brakowało aby zająć drugie miejsce i wywalczyć awans na finały wojewódzkie.
Skip to content