ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

6 grudnia w Zespole Szkół Budowlanych w Pile w trakcie festynu mikołajkowego odbyła się uroczysta gala podsumowująca Powiatowy Konkurs Matematyczny „Liczymy Zawodowo” pod Honorowym Patronatem Starosty Pilskiego.
Do rywalizacji przystąpiło 7 drużyn ze szkół średnich powiatu pilskiego.

Nagrody w imieniu Pana Starosty wręczyła Pani Maria Bratkowska Etatowy Członek Zarządu Powiatu Pilskiego, której towarzyszył Skarbnik Powiatu Pilskiego Pan Tomasz Pawłowski.
W trakcie gali podsumowany został projekt Kościół św. Andrzeja Boboli w Kaczorach – świadek niepodległej Polski, realizowany z uczniami Szkoły Podstawowej w Kaczorach, Stowarzyszeniem Przyjaciół Kaczor i okolic i Stowarzyszeniem Nasza Budowlanka.

W czasie festynu szkołę odwiedzili uczniowie klas ósmych szkół podstawowych i trzecich gimnazjum z powiatu pilskiego. Zaproszeni gości mieli okazję zapoznać się z pracowniami zawodowymi znajdującymi się w Budowlance, wziąć udział w pokazach i warsztatach: budowlanych, renowatorskich, architektonicznych i elektrycznych. Zorganizowano dla nich także punkt doradztwa zawodowego we współpracy z Młodzieżowym Biurem Pracy. Mury pilskiej Budowlanki odwiedziło około 200 osób.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji:

Skip to content