ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Pilska Akademia Umiejętności

12 lutego 2019 r.grupa projektowa z naszej szkoły  w składzie: Anna Senska, Martyna Sikora, Liliana Czarnecka, Kacper Figiel, Bogumił Ozga wraz z nauczycielem prowadzącym Panią Alicją Korbeń spotkała się z Panią Katarzyną Kanabaj – opiekunem z ramienia przedsiębiorcy w siedzibie spółki Onyx Development w ramach projektu IV edycji Pilskiej Akademii Umiejętności, dla której przygotują plan marketingowy i filmik reklamowy.
Młodzież rozpoczęła spotkanie od wycieczki po „inteligentnym” budynku ONYX Business Point – Prestiż w sercu Piły, który jest siedzibą Spółki Onyx Development. W nowoczesnej salce konferencyjnej, zespół zapoznał się z działalnością Spółki. Podczas spotkania uczniowie dokonali swojej autoprezentacji i już dziś wiemy, że ich klasowe profile nauczania: geodezja, budownictwo i renowacja elementów architektury staną się niezbędnym elementem wykorzystania ich wiedzy w praktyce!
Więcej informacji znajdziecie na : https://www.facebook.com/739664999563158/posts/971263016403354/

Skip to content