ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Piłka siatkowa chłopców – Finał Powiatu !

           W dniu dzisiejszym na sali LO im. St. Staszica odbył się finał Mistrzostw Powiatu Pilskiego w piłce siatkowej chłopców. W finale znalazł się nasz zespół w składzie : Kacper Łapacz, Mateusz Rozpłoch, Kacper Pilarski, Piotr Oczachowski, Mateusz Sadłowski, Patryk Koc, Szymon Stępień, Norbert Baczkowski, Adrian Kotowski i Nikodem Najda. Uczniowie Ci wywalczyli komplet zwycięstw w dwóch turniejach eliminacyjnych czym sprawili dużą niespodziankę. W finale trudność gry znacznie wzrosła i o wygraną było bardzo trudno . Każdy wynik powyżej czwartego miejsca zastałby uznany za sukces. Zakwalifikowanie się do finałów było wykonaniem 100 % planu.

       W pierwszym meczu z LO na Pola okazaliśmy się zbyt słabi na zespół w którym występują zawodnicy trenujący siatkówkę klubową, co spowodowało wysoką porażkę w setach i całym meczu 0 : 2. W meczu o trzecie miejsce znowu spotkaliśmy się z Mechanikiem . Z tym zespołem wygraliśmy w poprzednim turnieju eliminacyjnym. Brak jednego zawodnika oraz kontuzja innego spowodowała że po zaciętym meczu tym razem  w trzecim secie lepsza okazała się drużyna Zespołu Szkół Technicznych.

Dziękujemy naszym zawodnikom za walkę a naszym kolegą gratulujemy miejsca na podium !

Skip to content