ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Mistrzostwa Szkół Średnich w wyciskaniu sztangi !

      3 kwietnia w środę odbyły się IV  Mistrzostwa Szkół Średnich o Puchar Starosty Pilskiego. Do zmagań zgłosiło sie pięć szkół z Powiatu pilskiego . Nasza szkoła wystąpiła w składzie : Magalski Karol, Kurowski Daniel, Gospodarek Remigiusz, Krugły Marek, Spychalski Bartosz, Januzik Mateusz, Florkowski Michał, Janicki Miłosz, Fifielski Mateusz, Mielke Eryk, Pszeniczny Patryk, Guzik Krystian, Salczyński Jakub, Biskup Arek i Łapacz Kacper. Nasz zespół drużynowo zajął I miejsce i obronił tytuł z poprzedniego roku. Indywidualnie na podium stawali : w kategorii wagowej do 75 kg zwyciężył Eryk Mielke, w kategorii do 90 kg trzeci był Magalski Karol a kategorii powyżej 90 kg drugi był Salczyński Jakub.

 

 

 

 

 

 

 

Skip to content