ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Podsumowanie Licealiady

W piątek 13.09 na nowo otwartym boisku wielofunkcyjnym w Liceum Ogólnokształcącym im. St. Staszica w Pile Nadnotecki Szkolny Związek Sportowy przeprowadził imprezę sportową podsumowująca cykl zawodów sportowych w ramach XX Powiatowej Olimpiady Dzieci i Młodzieży za rok 2018/19.
W rywalizacji w ramach Licealiady startowali chłopcy i dziewczęta ze szkół ponadgimnazjalnych powiatu pilskiego. Wśród wyróżnionych zespołów znalazła się Budowlanka Piła, która wywalczyła 2 miejsce w kategorii drużynowej dziewcząt i chłopców. Na pierwszym miejscu znalazło się Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica w Pile. A na miejscu trzecim znalazła się Szkoła Przy Teatralnej w Pile.
W tym roku podsumowanie rywalizacji we wszystkich imprezach sportowych jakie odbyły się w zeszłym roku odbyło się łącznie w kategorii dziewcząt i chłopców. Do tej pory klasyfikacja szkol była podzielona na dziewczęta i chłopców osobno. Warto zaznaczyć ze wyniki reprezentacji męskiej Budowlanki dałyby jej pierwsze miejsce w kategorii chłopców co jest historycznym wynikiem.

Skip to content