ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Szkolna Liga Lekkoatletyczna !

       W środę 9 października na stadionie sportowym przy ulicy Żeromskiego odbyły się zawody sportowe z lekkiej atletyki o wymiarze Rejonowym. Nasz zespół z Budowlanki w składzie 16 osobowym jak zawsze spisał się na medal dominując w większości konkurencji. Wystartowali : Chrząstek Jakub ( 400 m ), Drzymała Kacper ( pchnięcie kulą ) , Fifielski Mateusz ( rzut oszczepem ), Haiwka Michał ( 800 m ), Kawaciuk Marcin ( 800 m ), Kowalski Gracjan ( 200 m ), Macios Mikołaj ( skok wzwyż ), Mielke Eryk ( pchnięcie kulą ), Najda Nikodem ( rzut oszczepem ), Ostrowski Jakub ( skok wzwyż ), Ozga Bogumił ( 100 m ), Pisula Jakub ( pchnięcie kulą ), Ryczek Kacper ( skok w dal ), Stawicki Jakub ( 100 m ), Stefaniak Kacper ( 100 m ) i Szydlak Marcin ( 1500 m ).

 

Skip to content