ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

SZKOLNY KONKURS WIEDZY O PODATKACH

13 lutego 2020 roku w Zespole Szkół Budowlanych odbył się KONKURS WIEDZY O PODATKACH. Uczestniczyło w nim 9 uczniów, z klas czwartych: klasy IV a oraz IV d. Zadaniem młodzieży było udzielenie odpowiedzi na 18 pytań przygotowanych na arkuszu konkursowym. Liczba punktów możliwych do uzyskania wyniosła 21.Najlepiej z zadaniami konkursowymi poradził sobie uczeń klasy IV a Adam Pisula uzyskując wynik 85 % prawidłowych odpowiedzi. W dalszej kolejności uplasowali się Wiktoria Kupis ( klasa IV a) oraz Sylwia Skrzypek ( klasa IV d). Nagroda rzeczowa ( zestaw biurowy firmy PARKER) dla laureata konkursu oraz pamiątkowe dyplomy ( I, II i III miejsce) zostaną wręczone podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego dla klas czwartych. Organizatorem konkursu była Pani Monika Kurzajczyk.

Skip to content