ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Odbiór świadectw ukończenia szkoły przez absolwentów

Odbiór świadectw ukończenia szkoły dla klasy 4A nastąpi w środę 29 kwietnia 2020 r., zaś dla klasy 4D w czwartek 30 kwietnia 2020 roku. Do szkoły będzie trzeba wchodzić od strony boiska szkolnego (ze względu na trwający w szkole remont, wejście będzie poprzez salę gimnastyczną).
Dokładny harmonogram odbioru świadectw został wam przesłany poprzez e-dziennik. Proszę się do e-dziennika zalogować i sprawdzić wyznaczoną godzinę odbioru dokumentu.
Ze względu na sytuację epidemiczną, by odbiór świadectw przebiegał w sposób bezpieczny, proszę mieć założoną maseczkę i rękawiczki. Proszę pamiętać również o przyniesieniu własnego długopisu i zabrać ze sobą dokument tożsamości.

Dyrekcja
Zespołu Szkół Budowlanych w Pile

Skip to content