ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

PILNE – INFORMACJA DLA MATURZYSTÓW

Jeżeli z powodu wyraźnych problemów zdrowotnych zdający egzamin maturalny nie może zakrywać maseczką ust i nosa i nie może korzystać z przyłbicy, powinien zgłosić to dyrektorowi szkoły. Takie osoby prosimy o PILNY kontakt telefoniczny ze szkołą w tej sprawie i jednoczesne poinformowanie dyrektora szkoły w wiadomości poprzez e-dziennik – do 22 maja 2020 roku, do godz. 13:00.
Jeżeli zdający egzamin maturalny choruje na alergię albo inne schorzenie, którego objawami mogą być kaszel, katar lub łzawienie powinien również taką informację przekazać dyrektorowi szkoły do piątku – 22 maja 2020 r. Informacja ta jest ważna, aby nie interpretować takich objawów w przypadku danego zdającego jako objawów „niepokojących”.

Dyrekcja
ZSB w Pile

Skip to content