ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

UWAGA KONKURS! „Pamiętaj o profilaktyce -chroń Siebie i Najbliższych”

Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu billboardu /plakatu reklamowego, który zachęca kobiety do dbania o własne zdrowie i wykonywania badań profilaktycznych w kierunku nowotworu gruczołu piersiowego.

Prace należy wykonać w  programie Microsoft Office Power Point, zapisać  na płycie CD/DVD   i złożyć  u pani A. Pierzyńskiej do dnia 15.10.2020r.

Billboard – plakat reklamowy, dużych rozmiarów tablica, stosowany głównie w reklamie zewnętrznej.

Plakat nie tylko informuje, ale przede wszystkim namawia, zachęca, wzywa czy przekonuje. Jego charakterystycznymi cechami są: umowność, metaforyka, wyrazistość, intensywność kolorów. Elementy graficzne co najmniej dorównują informacji tekstowej, z reguły jednak dominują. Napisy są często przetworzone artystycznie. Dobry plakat wyróżnia prostota: mniej znaczy więcej

 

 

 

 

Skip to content