ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Olimpiada Informatyczna

Ministerstwo Edukacji Narodowej, Fundacja Rozwoju Informatyki oraz Komitet Główny Olimpiady Informatycznej serdecznie zapraszają uczniów Naszej Szkoły do startu w  XXVIII Olimpiadzie Informatycznej, organizowanej zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej w sprawie organizacji oraz sposobu przeprowadzania konkursów, turniejów i olimpiad.

Olimpiada przeznaczona jest dla uczniów szkół ponadpodstawowych uzdolnionych informatycznie i służy rozwijaniu ich wiedzy i umiejętności w zakresie kluczowych kompetencji informatycznych, jakimi są układanie algorytmów i programowanie.

Zawody I stopnia XXVIII Olimpiady Informatycznej rozpoczynają się już 19 października 2020 r. i potrwają do 23 listopada 2020 r.

Szczegóły dostępne są na naszej stronie www.oi.edu.pl.

W sobotę 24.10.2020 r. o godz. 11:00 przeprowadzimy zostanie webinarium „Jak wystartować w Olimpiadzie Informatycznej i jak testować rozwiązania?”. Webinarium jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych uczniów, wystarczy skorzystać z poniższego linku do webinarium. Podczas spotkania będzie możliwość zadawania pytań.
Link do wydarzenia: https://tiny.pl/74qf1
Będzie też dostępne nagranie z webinarium. Informacje na ten temat pojawią się na stronie www.oi.edu.pl

Zadania z poprzednich edycji Olimpiady można znaleźć w serwisie szkopul.edu.pl

Życzymy uczniom przystępującym do Olimpiady sukcesów w zawodach!

Przewodniczący Komitetu Głównego
Olimpiady Informatycznej
prof. dr hab. Krzysztof Diks

Olimpiada Informatyczna jest finansowana z dotacji Ministerstwa Edukacji Narodowej.

 

Skip to content