ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

SALON SZKÓŁ WYŻSZYCH 2021 online

Maturzystko, Maturzysto,

Czy wiecie, że większość maturzystów wybiera studia już w marcu?

Najlepsze polskie uczelnie czekają na ciebie w najbliższą sobotę na corocznym Salonie Perspektyw. Zwłaszcza, jeśli widzisz się w świecie nowych technologii, w nauce, w naukach ścisłych… Chcesz poznać historie ludzi z branży, studentów cyberbezpieczeństwa, mechatroniki, kosmonautyki i kilkudziesięciu innych kierunków (w tym tych dla rolników przyszłości i weterynarzy)? Czeka Cię spotkanie z prawdziwymi opowieściami o studiach – także tych nietypowych, zdalnych – i z ludźmi, którzy mają pasjonujące zajęcie z dyplomem zdobytym nie tak dawno. Z fantastycznymi praktykami, którzy znają technologie, o których jeszcze nie słyszałaś/eś! Odwiedź koniecznie

SALON SZKÓŁ WYŻSZYCH 2021 online

Dzień dla kandydatów na studia techniczne, ścisłe i rolnicze

13 marca, godz. 10.00-15.00

W najbliższą sobotę zapraszamy wszystkie przyszłe inżynierki i innowatorki, inżynierów i innowatorów na spotkanie, które da Ci impuls do podjęcia decyzji, co warto studiować i które kierunki są prawdziwie „wirusoodporne”.

Bądź z nami w sobotę 13 marca, startujemy o 10.00 i gwarantujemy, że wciągną Cię te opowieści tak, że zostaniesz z nami do 15.00. Zakład?!

Zobacz program i zarejestruj się (udział bezpłatny)

Do zobaczenia!

Zespół Perspektyw

Skip to content