ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Zbiórka zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego

Drodzy uczniowie i rodzice !!!

Nasza szkoła przystąpiła do projektu  „Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”.
Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.

W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego lub materiałów biurowych. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci!

Przyłączmy się do akcji, przynosząc zużyty sprzęt – ,,Im więcej sprzętu uzbieramy, tym wyższy bon otrzymamy!!!’’

Informujemy, że zużyty sprzęt można dostarczyć do szkoły w dniach 17, 18 i 21 czerwca 2021 oraz 22 czerwca 2021 do godz. 10:00. Zużyty sprzęt należy dostarczyć do konserwatorów, którzy wskażą miejsce jego składowania.

Wykaz sprzętu podlegającego zbiórce jest dołączony w załączniku poniżej:

załącznik – rodzaje sprzętu elektrycznego i elektronicznego podlegającego zbiórce

 

Skip to content