ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Akcja charytatywna „Pomóżmy Oliwce!”

Szanowni Rodzice, Nauczyciele!

Drodzy Uczniowie!

 

W naszej szkole z inicjatywy Starosty Pilskiego Eligiusza Komarowskiego organizowana jest zbiórka środków na rehabilitację dla 14-letniej Oliwki Zdanowicz z Piły, która 18 sierpnia tego roku została potrącona przez pociąg towarowy na niestrzeżonym przejeździe kolejowym.

Dziewczynka cudem przeżyła i w krytycznym stanie trafiła do szpitala. Straciła jednak prawą kończynę, przeszła bolesne operacje głowy. Obecnie cały czas przebywa w jednym z poznańskich szpitali, a przy jej łóżku na zmianę czuwają rodzice. Oliwka ma szansę powrót do zdrowia i w miarę normalne życie. Jej stan na szczęście się poprawia, ale niezbędne są środki na rehabilitację.

Młodzież i Nauczyciele 5 października będą mogli wesprzeć akcję charytatywną poprzez zakup lodów (mile widziane 5,00 zł) z „Krówki” (Manufaktura Lodów Prawdziwych), która tego dnia będzie prowadzić zbiórkę na naszym boisku szkolnym.

 

Darowizny dla Oliwki można też wpłacać na konto:

Stowarzyszenie Zdążyć z Pomocą, aleja Niepodległości 33/35, 64-920 Piła

PKO Bank Polski

nr konta: 71 1020 3844 0000 1202 0242 3275

Tytuł wpłaty „Pomoc dla Oliwki”

 

Z góry dziękuję za wsparcie.

 

Arkadiusz Jeż

Dyrektor ZSB w Pile

Skip to content