ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Konkurs Fotograficzny „Powstanie Wielkopolskie 1918/1919 w moim obiektywie”

Wielkopolski Kurator Oświaty zaprasza do udziału w Konkursie Fotograficznym „Powstanie Wielkopolskie 1918-1919 w moim obiektywie”, który jest organizowany we współpracy z Instytutem Pamięci Narodowej Oddział w Poznaniu.

 

27 grudnia jako Narodowy Dzień Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego jest hołdem bohaterom – uczestnikom narodowego zrywu z lat 1918-1919, którzy wyzwolili Wielkopolskę spod panowania niemieckiego i przyłączyli ją do odrodzonej Rzeczypospolitej. Dumni z takich postaw Wielkopolan zachęcamy do udziału w konkursie. Niech działania Państwa uczniów i nauczycieli będą jedną z form uczczenia tego święta.

 

Zapraszamy do udziału! Chętnych prosimy o zgłaszanie się do nauczycieli historii.

Skip to content