ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Webinar ADAMED SmartUP

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar dotyczący programu naukowo-edukacyjnego ADAMED SmartUP, który jest skierowany do uczniów w wieku 14-19 lat szczególnie zainteresowanych naukami  ścisłymi i przyrodniczymi.
Webinar odbędzie się 17 listopada o godz. 16.00 na platformie MS Teams. Aby wziąć w nim udział, należy skorzystać z linku: https://cutt.ly/WEBINAR-ABSOLWENCI
Spotkanie online poprowadzi dwoje absolwentów 4. edycji programu – Maria Mikulska, dziś studentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, i Piotr Lewandowski, który aktualnie studiuje na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach.
Uczestnicy otwartego webinaru dowiedzą się, co trzeba zrobić, aby wziąć udział w rekrutacji, jak  wyglądają kolejne etapy programu ADAMED SmartUP, a także jakie możliwości oferuje ten program
stypendialny. Dodatkowo będą mieli okazję uczestniczyć w krótkim wykładzie z zakresu wirusologii.
Zachęcamy Państwa do przekazania informacji o webinarze wszystkim uczniom zainteresowanym biologią, chemią, fizyką, matematyką czy informatyką.
Więcej informacji o programie ADAMED SmartUP można znaleźć na stronie https://adamedsmartup.pl/, na Facebooku i Instagramie @adamedsmartup, a także na kanale YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCzKVI2JBFBGVj88Il2Bx29A

Skip to content