ZSB Piła – BUDOWLANKA
Konkursy

Olimpiada Informatyczna

Drodzy Uczniowie,
już tyko tydzień został do zakończenia I etapu XXIX Olimpiady Informatycznej. Każdy z Was Uczniów może jeszcze spróbować swych sił w tych zawodach!
Zachęcam do startu. Nawet jeśli rozwiążecie tylko jedno zadanie, to będzie to Wasz duży sukces. Co roku
Komitet Główny Olimpiady Informatycznej przyznaje wyróżnienia dla części uczestników zawodów I stopnia, nawet jeśli nie dostaną się do następnego etapu. Są nagradzani dyplomami, które zostaną wysłane na adres szkoły.
Komitet Główny Olimpiady Informatycznej przygotował film promująco-informacyjny o Olimpiadzie, może on pomoże zachęcić Was uczniów do startu w zawodach. Film znajduje się na kanale YouTube pod adresem:
https://www.youtube.com/watch?v=EkMbj6fVnA4.

Na kanale YouTube dostępne są też dwa webinaria, które wyjaśnią Wam uczniom ważne kwestie dotyczące startu w Olimpiadzie:
1.    „Jak wystartować w Olimpiadzie Informatycznej?”, dostępne pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=qKCPzHF9ROk
2.    „Jak rozwiązywać zadania na Olimpiadzie Informatycznej?”, dostępne pod  adresem: https://www.youtube.com/watch?v=JBOTmpXrn04

Informacja na temat Olimpiady Informatycznej znajduje się na stronie internetowej www.oi.edu.pl.

Wspólnie z NASK-PIB został uruchomiony Program Stypendialny, który obejmuje także laureatów Olimpiady Informatycznej. W ramach tego Programu będzie można uzyskać wysokie stypendia. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie pod adresem:
https://oi.edu.pl/l/29oi_nask/

Zachęcam.

Komitet Główny Olimpiady Informatycznej liczy na owocną współpracę i wraz z nimi życzymy Wam przystępującym do Olimpiady sukcesów w zawodach!

Skip to content