ZSB Piła – BUDOWLANKA
Aktualności

Ostatnie pożegnanie

Życie to czas, w którym szukamy Boga. Śmierć to czas, w którym Go znajdujemy. Wieczność to czas, w którym Go posiadamy.
św. Franciszek Salezy


Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej koleżanki, nauczycielki języka rosyjskiego Eleonory Zwiewki, która przez wiele lat z dużym oddaniem poświęcała się pracy oraz sprawom swoich wychowanków. Wszystkich, którzy chcieliby uczestniczyć w uroczystościach pogrzebowych, informujemy, że 3 stycznia (poniedziałek) o godzinie 12.00 odprawiona zostanie msza św. w parafii św. Rafała Kalinowskiego na Zielonej Dolinie. Natomiast pożegnanie na cmentarzu przy grobie o godzinie 13.00.

Składamy wyrazy współczucia i najszczersze kondolencje rodzinie, bliskim i przyjaciołom.

Skip to content